+421 52 478 18 12 obchod@mtpp.sk

O NÁS

Na trhu pôsobíme už od roku 2001.Najskôr ako fyzická osoba a neskôr v roku 2008 vznikla naša firma MTPP s.r.o. Ako obchodno-výrobná spoločnosť zameraná na dopravné pásy, dopravníky, hnacie elementy, preumatiku a pneumatické prvky, normované diely, spojovací materiál, hliníkové profily a logistiku. Postupným rozširovaním sortimentu dospela naša spoločnosť k súčasnému programu zahrňujúc od výroby a montáže dopravných pásov až po komlexné riešenie a dodanie dopravníkov pre široký okruh priemyslu, poľnohospodárstva a potravinárstva.

Vzhľadom k dlhodobej tradícii garantujeme korektnú  spoluprácu, použitie materiálov od renomovaných výrobcov, spoľahlivosť a predovšetkým rýchlu dostupnosť servisu dopravníkov a dopravných pásov.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám dokážeme poskytnúť vhodné riešenie na Vaše potreby a problémy. Vieme poskytnúť optimalizáciu technického riešenia vo výbere dopravných pásov, konštrukcie dopravníka vrátanie dodávky náhradných dielov.

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka, preto kladieme dôraz na kvalitu, výhodné ceny, dodržiavanie termínov, odbornosť, serioznosť a spoľahlivosť.

VÝSTAVY

Podnikatelská misia Virovitice Chorvátsko 2017

Strojárenský velth Nitra

Medzinárodný strojárensky veltrh BRNO

EXPO Astana 2017